Klub Českých Turistů

odbor TJ Nový Jičín

KČT Nový Jičín » Kniha návštěv

KNIHA NÁVŠTĚV

Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.

Radana Navrátilová
18. 04. 2017 21:18

Nekonečný dík Martince,za nádherný Velikonoční zájezd,perfektní organizaci,ubytování,jídlo,prostě za VŠECHNO:-)!Taky velký dík Slávkovi,za to,že pomohl vybrat a naplánovat Martince takové krásné místo,jako je Svratecká hornatina a taky za perfektní zábavu,nejen na závěrečném večírku!No a taky velký dík Radkovi,že nás bezpečně všude vozil a vše s námi vydržel!:-)VELKÝ DÍK!

Ivana Klimčíková
18. 04. 2017 20:58

Martino a Slávku Kácale, velké poděkování za skvělý velikonoční zájezd na Svrateckou pahorkatinu! Poznali jsme další krásy naší vlasti, hrad Pernštejn a jeskyně Blanických rytířů byla krásná tečka. Ubytování, jídlo a posezení s kytarou nemělo chybu a ještě nám vylepšilo náladu. Ivana

Mikuš Karel
18. 04. 2017 20:49

Poděkování Martině za perfektně zorganizovaný velikonoční zájezd do Svratecké hornatiny,Slávkovi za přispění znalostmi místních lokalit a taky hudební doprovod při závěrečném večírku a v neposlední řadě i řidiči Radkovi. Vše bylo na 1*. Jen toho času žalostně málo :-) Už se těším na další takto povedené, společné turistické akce. Karel Mikuš.

B. Indráková
07. 04. 2017 11:28

Poděkování Čejkovým za krásný výlet do Teplic nad Bečvou. Holkám se moc líbilo. Klaudie, Majda, Vláda a Blanka Indrákovi.

Čejkovi reaguje:
Děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že byla tak hojná účast a výlet se vám líbil.
Těšte se na jubilejní 10. ročník.

Martina Fiedlerová
31. 10. 2016 19:43

Ráda bych touto cestou poděkovala jménem výboru a všech aktivních účastníků Jirkovi Paukovi za 20 let pořádání Přechodů Beskyd. Letošní výroční putování patřilo rozhodně k těm velmi vydařeným, jak trasou tak i počasím. Sešlo se nás celkem 29 a provázela nás velmi dobrá nálada a spokojenost. Jiří, děkujeme! Martina

Lenka Hrnková
09. 10. 2016 19:56

díky moc Ivanovi a Vlastě za super strávený týden v Českém Švýcarsku, který mi dodal tolik potřebnou energii do nadcházejících podzimních dnů. Super počasí, trasy tak akorát a bezvadná parta - co víc si můžete přát. Ještě jednou moc díky.
Lenka

Hana Mikušová
04. 10. 2016 10:58

Také bych ráda poděkovala Vlastě a Ivanovi Čejkovým za nádherný týden strávený v Českosaském Švýcarsku.Trasy byly úžasné,každý si mohl vybrat dle svých možností a fyzické kondice.Počasí bylo přímo ukázkové,večírek a posezení u kytary byly vždy příjemná tečka za krásně prožitým dnem.
Díky moc a těším se na další turistické akce s vámi.
Zdraví Hana

Ivana Klimčíková
01. 10. 2016 21:19

Moc děkuji Vlastě a Ivanovi Čejkovým za skvěle zvládnutý zájezd do Českosaského Švýcarska. Návštěva podzemní továrny Rabštejn nám připomněla horší válečné časy, na které by se nemělo zapomenout. Připravené turistické trasy byly krásné po celý týden, ubytování příjemné, to vše zpestřené karnevalem i zpíváním při kytaře. Užili jsme si to, díky za vaše úsilí! Ivana

Hana Mikušová
14. 07. 2016 09:48

Zdravím všechny turisty. I já připojuji svůj obrovský dík za perfektní zvládnutí zájezdu na Dachstein a okolí.Vše od kuchyně,ubytování,tras až po závěrečný úklid opravdu nemělo chybu.
Díky moc a těším se na další společné krásné zážitky.
Zdraví Hana.

Alena Hyklová
13. 07. 2016 07:53

Děkuji také všem organizátorům a celému výboru KČT Nový Jičín za celoroční nadšení a přípravu všech zajímavých akcí.Je to náročná práce,která mnohdy není vidět napovrch.Přijměte proto velký dík touto cestou!Přeji mnoho spokojených turistů!
Alena Hyklová

Alena Hyklová
13. 07. 2016 07:45

Zdravím všechny nadšené turisty a zasílám velký dík organizátorům zájezdu Alpy Dachstein Vlastě a Ivanovi Čejkovým.Skvělá organizace,výběr zajímavých tras a rychlé operativní řešení programu vzhledem k povětrnostním podmínkám a daným okolnostem.Díky mnohokrát!Zůstávají krásné vzpomínky!
Alena Hyklová

Martin Poruba
04. 06. 2016 20:52

Děkujeme za skvělý pochod "Okolo Nového Jičína", luxusně připraveno - pohádkový les, lodičky na Čerťáku, vyžití po cestě pro děti, občerstvení, diplomy a razítka....
Děkujeme, Porubovi z Kopřivnice.

Martina Fiedlerová, KČT, odbor TJ Nový Jičín reaguje:
Děkujeme za váš pozitivní ohlas, který je odměnou všem, kteří se na přípravě a realizaci pochodu podíleli.

Zdenka Pavčoková
24. 04. 2016 11:23

Dobrý den,
tímto Vás zdravím a zároveň děkuji za zájezd na Chřiby a lidský přístup pí Čejkové při cestě. Moje kamarádka byla stejně nadšena Vaší akcí jako já.

Ivana Klimčíková
28. 03. 2016 21:27

Martino, díky za organizaci velikončního zájezdu 2016, byl fakt bezvadný. Ubytování v SVČ Ivančice bylo komfortní. Túry okolo řek Oslava, Jihlava i Rokytná - balzám na duši. Mohelenská hadcová step - asi leckoho překvapilo, jaké máme přírodní unikáty. Doplněno zajímavou návštěvou elektrárny, postřižinského pivovárku a plavbou lodí - fakt báječně strávené 4 dny.

Zdenka Pavčoková
25. 10. 2015 17:32

Děkuji Vám i s Persim za sobotní, pěkný, podzimní výlet do Kopřivnice. Ráda bych se zúčastnila i dalších Vašich aktivit, ať už bez psa nebo se psem.
Mnoho osobních i pracovních úspěchů a zdárných akcí Vám přeje
Zdenka Pavčoková

Čejkovi, KČT NJ reaguje:
Děkujeme. Těší nás, že mezi námi můžeme přivítat další zájemce o turistiku.

Marcela Ševčíková
22. 07. 2015 22:12

Roháče byly úžasné se vším všudy a budu dlouho vzpomínat na krásné zážitky a to hlavně díky oběma vedoucím akce.
Výborná organizace i ubytování.
Máte můj obdiv a poděkování.

Mikuš Karel
08. 07. 2015 21:55

Díky organizátorům za perfektně připravený zájezd do Roháčů. Ubytování včetně polopenze bylo na jedničku, trasy byly skvělé, určitě si vybral každý tu svou podle náročnosti a ke spokojenosti určitě přispěly i návštěvy aqaparku, které nám pomohly se zregenerovat.No a počasí? To snad bylo na objednávku :-) Ještě jednou díky a těším se na další společné akce.

Jiří Zapletal
08. 06. 2015 20:46

Děkuji za krásný pochod, na který jsem k vám dojel z Litovle. I přes složité cestování jsem vám dal přednost před pochodem doma v Litovli, před Ústím nad Orlicí i před akci v Brně Bystrci u brněnské přehrady, která mne taky lákala. Váš pochod se mi moc líbil, trasa 15 km skvělá, a předám pozitivní informacei svým kolegům z KČT Dobrý hospodář Olomouc.

S pozdravem Jiří Zapletal

Jiří Švanda
16. 08. 2014 10:58

Super výlet, opět za hezkého počasí na Velký Rozsutec.
Jako vždy bylo vše dobře naplánováno a zorganizováno.
Zde je odkaz na video z Velkého Rozsutce, kde jsme byli.
Kdo to neviděl,tomu doporučuji to shlédnout.
http://vimeo.com/31483410

Ivan Čejka · www.hzs.sk/typy-aktualit/v-mal...
20. 07. 2014 10:41

Přikládám odkaz na informaci ohledně zásahu horské služby na Velkém a Malém Rozsutci během našeho výšlapu. Nikomu z naší skupiny se naštěstí žádná nehoda nestala, ale vidíte, jak je důležité sjednat si řádné pojištění na cesty.
-ice-