Klub Českých Turistů

odbor TJ Nový Jičín

KČT Nový Jičín » Kniha návštěv

KNIHA NÁVŠTĚV

Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.

Karel
03. 07. 2020 22:01

Opět musím vyslovit mnoho díků za zorganizování tak pěkného zájezdu jako byl Sloup v Čechách. Ani jsem netušil jak krásná oblast je pod Lužickými horami a co vše lze nalézt v okolí Nového Boru.Pustý kostel, Pekelné doly, Lesní divadla ve Sloupu i ve Cvikově, skalní hrad, zámek Zákupy. Taktéž exkurze ve sklárnách v Lindavě byla akce, na kterou dlouho nezapomenu. Klobouk dolů za to , co nám Martina připravila...Tak báječných 6 dní jsem si už dlouho neužil. Ještě jednou mnohokrát díky. Už se těším na další akce. Karel Mikuš.

Milan
22. 02. 2020 18:47

Zdravím všechny, zimní sraz na Skurečené byl jednou z TOP akcí za poslední dobu. Neskutečně jsem si to užil a rád jsem se všemi setkal. Muzikanti, výborné jídlo, moře sněhu, sáňkování, koulování a sněhulácká rodinka, rozehřáté kamna.... to je moje :-) Na tuhle akci budu dlooouho vzpomínat.

Alena Hyklová
22. 01. 2020 08:38

Srdečně zdravím organizátory všech akcí a ostatní přátele turisty.Přeji organizátorům mnoho elánu,sil a spokojených turistů a vám všem skvělé zážitky v novém roce! "Kdo miluje přírodu,nemůže zabloudit!!!"Alča

Ivana Klimčíková
28. 10. 2019 20:08

Jirko, Milane, Igore, velké díky za zorganizování 23. Přechodu Beskyd a vymyšlení krásných tras!! V sobotu ráno se ve valašských údolích válely husté mlhy a byla radost vše pozorovat z vynořených kopců, v neděli jsme si vykračovali jen v tričku a užili si taky parádní výhledy, např. z rozhledny Búřov. Cestou si pokecáš s milými lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou notu a zapomeneš na všechny starosti :-) Už se těším na další ročník!

Radana Navrátilová
09. 10. 2019 17:10

Sice opožděně,ale přece musím touto cestou poděkovat Milanovi za perfektně vymyšlený náhradní plán a pohodový zájezd,který nám nezkazilo ani škaredé počasí! Čantoryje byla s tak bezva partou lidiček nádherná! Díky moc!

Mikuš Milan
06. 10. 2019 12:58

Ještě jednou touto cestou chci poděkovat všem zúčastněným, že přes nepřízeň počasí to nevzdali a udělali si výlet na Čantoryji jakožto záložní variantu. Doufám že nám příště bude vše přát a Velkou Fatru dáme.
Ahoj Milan

Karel
05. 10. 2019 17:42

Zdravím touto cestou všechny odvážné turisty a turistky, kteří se nezalekli nepřízně počasí a absolvovali zájezd, který měl být původně na Velkou Fatru. Chci poděkovat vůdci Milanovi, že takto zareagoval na aktuální stav počasí a změnil trasu zájezdu na Čantoryji. I tak jsme si užili prudkého stoupání do kopce, jakož i vedlejších aktivit, jako posezení v útulné chatě nahoře a dole na polské straně v Jaworniku . Ochutnání místních specialit v místní restauraci patřilo k těm nejlepším zážitkům . Holt, pokaždé počasí nevyjde a je nutno se tomu přizpůsobit. Těším se na to, že příště budou podmínky ideální a ta Velká Fatra se uskuteční .
Karel Mikuš.

Martina Fiedlerová
22. 09. 2019 20:14

Děkuji Slávkovi za nevšední zážitek na Šípu. Byl to úžasně pohodový zájezd, kde vyšlo úplně všechno - počasí, trasa, kdy jsme byli nahoře, ani nevíme jak, příjemná společnost a také závěr - koupání v lomu a občerstvení... Vůbec se mi nechtělo domů. Těším se zase na další zájezd.
Martina

Martina Fiedlerová
22. 09. 2019 20:06

Letošní opékání špekáčků na Skurečené mělo úžasnou atmosféru. Užili jsme si jak bezvadnou zábavu, tak někteří i práci. Hlavní poděkování patří našim "sekáčům", kteří štípali, sekali, řezali a skládali dřevo o sto šest - Pavel Hruška, Mirek Raška, Karel Mikuš, Drahoš Gažo, Petr Bejlovec, Esterkovi, Radek Mifka. Iva Klimčíková. Kromě toho stihl Pavel Hruška také zajistit místní hudební produkci a Mirek Raška byl šéfkuchař přes grilovanou zeleninu. Chybu rozhodně neměla ani kuchyně - Jarka Kiralová a Anička Rašková se staraly o doplnění jídelníčku - fazolová polévka a smažené čerstvě nasbírané hříbky chutnaly všem. Celková účast byla 31 účastníků a možnost ubytování využilo 10 lidí. Těšíme se na příští rok!
Martina

Alena Hyklová
28. 08. 2019 22:51

Věřím,že se zde nebude objevovat jen moje jméno a přidá se i někdo další :) Ivanko!Orlické hory byly krásné,obohacené důsledně promyšleným programem,srdcová záležitost,nemělo to chybu!Díky moc za skvělé zážitky,obdivuji trpělivost a pevné nervy s úsměvem na tváři.Přeji ti mnoho dalších vydařených zájezdů a držím palce!Alča

Alena Hyklová
22. 07. 2019 21:25

Ivi,díky moc za výlet do pralesa Mionší a okolí.Viděli jsme nová zajímavá místa v krásném prostředí,získali spoustu nových poznatků!
Gratuluji ke skvělé premiéře a pohodovou atmosféru a zároveň přeji další prima nápady,spokojené turisty a hodně elánu do dalších akcí! Alča

Alena Hyklová
24. 03. 2019 19:14

Zdravíme všechny příznivce chaty Skurečená a moc děkujeme všem organizátorům za výborné občerstvení,teplo pod střechou a skvělou atmosféru na 50.zimním srazu turistů.
Alča a Marťa
Zároveň zasílám dodatečné poděkování organizátorům všech akcí v průběhu roku 2018.Mimo jiné moc ráda vzpomínám na akci Slovenský ráj.Dokonale promyšlený program,skvělé ubytování a neskutečný adrenalin.To se ti zase něco povedlo,Milane!Pozdrav a díky vám všem!
Alča

Karel Melichárek
09. 02. 2019 16:29

Pěkný veb, zajímavý klub, atraktivní aktivity, jenom to utajení členské základny není chvályhodné. Rád bych se přidal, ale jsem starý baran a potřebuji po horách vodiče. Ne, že bych bloudil v Beskydech, Tatrách, na Fatre se neztratím ani za mlhy ani v hmle. Ale už se těma dolinama šourám a po hřebenech vleču. Potřebuji zkrátka stádo k tomu abych se motivoval nedoplazit se do cíle poslední. Zkuste doplnit váš veb seznamem členů a členek, možná z nich většinu znám, určitě u vás bude Jindra Baťka, bývalý ředitel SOU Šenov. Jakým způsobem přijímáte členy? Administrativně (chybí formuláře) nebo testem výkonnosti? Těším se na odpověď na mé dotazy a na výstup (ne na vrchol), leč z ilegality.
Zdravím všechny turisty a stvrzuji to kalíškem vrcholovky.
Melichárek

Martina Fiedlerová, předsedkyně odboru reaguje:
Děkujeme, pane Melichárku, za váš zájem. Na stránkách prezentujeme naši činnost a sdělujeme informace o připravovaných akcích jak našim členům, tak i dalším zájemcům o turistiku. Na webových stránkách jsou zveřejněni ti, kteří se podílí na činnosti odboru jako funkcionáři nebo pořadatelé akcí. Ti nosí "kůži na trh". U ostatních členů respektujeme jejich soukromí, maximálně je můžete vidět na fotkách ve fotogalerii. Pokud máte zájem o podrobnosti týkající se členství v našem odboru KČT, ráda vám je sdělím přes e-mail kctnj@seznam.cz a mohu vám poslat i přihlášku. Máte pravdu, na webových stránkách chybí (nikdo není dokonalý), ale zatím jsme se se všemi zájemci o členství domluvili k oboustranné spokojenosti. Našich akcí se samozřejmě můžete zúčastnit i jako host a zjistit, jak to u nás chodí.
Turistice zdar.
Martina Fiedlerová

Martina Fiedlerová
09. 12. 2018 11:02

Ať žije Mikuláš!
Děkuji Slávkovi, Ivě a Tomášovi za skvělý herecký výkon a Slávkovi i za režii celé nevšední akce. Všichni jsme dobře bavili, jak ti hodní, tak i hříšníci. V mikulášské dražbě jsme utržili 1.910 Kč. Skvělé! Tuto částku přidáme do charitativní sbírky KČT Novoroční čtyřlístek 2019. Dík patří všem, kteří se podíleli jak darem do dražby tak i vlastní aktivní účastí v dražbě.
Přeji vám klidný advent a krásné a šťastné vánoční svátky. Martina

Renča Peksová
27. 10. 2018 19:58

Protože jsem mezi Vámi nováček, chtěla bych poděkovat, že jste mě mezi sebe vřele přijali.
Mám za sebou tři akce a všechny byly báječné.
Byla jsem ve Slovenském ráji s Milanem. Celý výjezd byl špičkové zorganizován a jako bonus jsme měli krásné počasí. Poprvé jsem si zde vyzkoušela ferratu, což byl nezapomenutelný zážitek. No prostě děkuji, Milane.
Druhým mým výletem byly slovenské Javorníky, které organizoval Slávek. Nadšení z malebného kraje podtrhla taška plná hřibů, co víc si přát. Slávku, děkuji.
A zakončila bych to posledním zájezdem, ze kterého ještě nemám ani umyté pohorky. Černá Hora. Úžasné, jinak to nazvat nelze, to se musí zažít! Moje díky patří všem, kteří tuto akci zorganizovali, což věřím, že to nebylo jednoduché. Hlavně Slávkovi, Michalovi a také řidičům, kteří předvedli, že jsou pány svého řemesla. Tato "dovolená" se mi velice líbila, krásná příroda, skvělý kolektiv, počasí vyšlo, jako na objednávku. Vše předčilo mé očekávání. Ještě stále vidím ty krásné výhledy, když zavřu oči.
Přeji celému oddílu, aby i nadále sdružoval lidi, které spojuje láska k přírodě a aktivnímu životu; a spoustu dalších skvělých výletů a zájezdů. Už se těším.

Slavomír Kácal
25. 10. 2018 09:53

Haló, Haló, děkuji za přízeň a hezká slova, která mi v uvedeném znění nejdou spolknout, jelikož si je nezasloužím. Bral bych ještě - jsi báječný, ale úžasný je příliš. No, už je to tam. Přátelé, bylo mi ctí a potěšením s vámi strávit tento skvostný týden, plný hor, jezer, památek, adrenalinu, exotiky muslimského světa, legrace a zpěvu. To vše umocněno počasím, které lepší být již nemohlo. Byla to fuška, dát tohle dohromady. Otěžemi tohoto týdne však skvěle kočíroval průvodce, místa znalý Michal z Pamíru 7000.Po více jak 10ti leté spolupráci s ním byl zárukou kvality. Děkuji za nás Michale. Co předvedli řidiči na úzkých cestách nad propastmi a stržemi, Milan s Pepou, byl nejvyšší stupeň profesionality jejich řemesla. Děkujeme chlapi i za zvýšení hladiny adrenalinu. Pokud vás akce oslovila i osmělila, snad zase někdy.... S poklonou a úctou nad dosaženými výkony všem a s díky za společnost plnou pohody Slávek.

Radana Navrátilová
23. 10. 2018 08:16

Chtěla bych moc poděkovat Slávkovi opožděně za Slovenské Javorníky,které neměli chybu,po všech stránkách,ale teď chci hlavně poděkovat za neuvěřitelně krásný zájezd do Černé Hory a Srbska.Neumím to tak krásně napsat,jako předchozí,tak se k nim jen připojuji a děkuji jak řidičům a Michalovi,který ze mě"vydoloval"i to co sem netušila,že ve mě je (aniž by to on sám tušil) :-),ale hlavně Slávkovi,že má kolem sebe tak super lidi a on sám,že je tak obětavý a zařídil tento nádherný zájezd(ani se mi nechtělo domů)!Vřelé díky a doufám,že se brzy sejdeme s tak fantastickou partou lidí,v tak krásném prostředí! Hore Zdar!!!

Ivana Tvrdoňová
22. 10. 2018 21:45

Na zájezd do Černé Hory a Srbska jsem se přihlásila na poslední chvíli. Měla jsem tušení, že to "VYJDE". A vydařilo se úplně všechno - nádherná příroda, krásné počasí a fajn lidi. Děkuji všem, ráda jsem s Vámi pobyla.
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech (neznámý autor). Ivana

Martina Fiedlerová
21. 10. 2018 19:26

Ráda bych touto cestou poděkovala organizátorům zájezdu do Černé Hory a jižního Srbska - průvodci Michalovi z Pamir7000, oběma řidičům a hlavně Slávkovi Kácalovi, který byl "otcem myšlenky" a iniciativně se podílel na zajištění akce. To, jak jsme se na zájezdu cítili, popsal již níže Roman. Snad jen doplním, že na dobré náladě se podílelo i úžasné počasí - lepší jsme si ani přát nemohli. Během zájezdu jsme si mohli pořádně máknout a nebo taky odpočinout - jak kdo chtěl. A našel se i prostor k posezení u kytary.
HORÁM ZDAR

Roman Merta
20. 10. 2018 20:42

KČT mám rád a pokud můžu, tak s nimi občas vyrazím na menší či větší výlet do přírody. Nejčastěji na jednodenní výlet některou sobotu. Je to poprvé co jsem se zúčastnil vícedenního zájezdu a ještě k tomu za hranice naší vlasti. Byl jsem pln očekávání, jaké to bude, ale v podvědomí jsem věděl, že to dopadne dobře. Moje podvědomí mě nezklamalo. Zájezd do Černé Hory se opravdu vydařil. Díky perfektním řidičům, díky nápadu a organizaci úžasného Slávka, a díky Pamiru7000, který s účastí Michala tomu dal punc kvality. Mám-li se pouštět do hodnocení akce, tak prosím: Jako že nic není dokonalé, asi i tento zájezd měl svoje chyby. Ale já o nich nevím, žádné jsem nenašel.
Účastníci zájezdu:
Zájezdu se zúčastnili lidé s různými zájmy, vlastnostmi i starostmi. Ale všichni s otevřeným srdcem pro přírodu, poznání a radost ze života. A to mne fascinovalo. Asi jsou to vlastnosti turisty. Co mne však nejvíce udivilo, že zájezdu se účastnili jenom mladí lidé. Prostě tam nikdo starej nebyl, samí mlaďoši. Samozřejmě nemám na mysli věk v občance, ale to, že všichni byli mladí duchem.
Říká se, že pokud člověk navštíví nějaké místo na delší dobu, zapíše se vibrace onoho místa natrvalo do buněčných membrán příslušných buněk v těle. V případě jižního Srbska a Černé Hory to byly opravdu silné vibrace, které ve mně zanechali velmi příjemné pocity. Proto tomu, kdo si chce svoje buňky navibrovat na vyšší frekvenci, mohu Č.Horu vřele doporučit. Ale tomu, kdo si je chce převibrovat trvaleji, tak tomu doporučuji Č.Horu jedině s KČT Nový Jičín.