Klub Českých Turistů

odbor TJ Nový Jičín

KČT Nový Jičín » Kniha návštěv

KNIHA NÁVŠTĚV

Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.

Martina Fiedlerová
25. 11. 2023 16:58

Děkuji Ivě, že pro nás připravila besedu s promítáním a podělila se s námi o své zážitky z cesty po Mexiku.
Určitě bychom přivítali, kdyby se našel další "odvážný" cestovatel se zajímavými zážitky.
Bylo to super.
Martina

Olga hudáková
19. 11. 2023 15:42

Páteční ráno 17.listopadu nás nás nevítalo ideální počasí,přesto se nás sešlo 12 turistů a evidentně jsme Slávkovi udělali radost.Počasí se během dne umoudřilo a celou trasu všichni ve zdraví došli do cíle.Tam jsme Slávkovi provolali 3x sláva,protože místo inverze nás na kopcích čekaly výhledy a taky nepoznaná místa.Ps:Slávku líbilo se nám s Tebou šlapat nahoru i dolů a smát se Tvým historkám.Oli a spol.

Milan Mikuš
06. 11. 2023 16:52

Ač jsem mohl být letos s partou na přechodu Beskyd jen v pátek a sobotu, bylo to i přes počasí, kdy nám doslova teklo do bot, perfektní. Bezva lidi a zábava až do dna. Již se těším na příští rok. Děkuji Milanovi a šedé eminenci Ríšovi :-) za odvedenou práci. Palec nahoru! Milan

Martina Fiedlerová
04. 11. 2023 11:33

Letošní Přechod Beskyd sice nezačal zrovna ideálním počasím a pátek byl zkouškou naší odvahy a odolnosti, ale od soboty se to zlepšovalo až do naprosté nirvány v neděli. Děkuji Milanovi a Richardovi za vzornou přípravu, všem statečným účastnlkům za společnost a Jiřímu za doprovodné servisní služby a noviny na vysušení bot.

Olga Hudáková a spol.
17. 10. 2023 13:30

14.října byla v plánu pěší turistika-z Fulneku do Bílovce.Protože ji vedla naše dvojka Mirek s Aničkou nešlo ji odolat.Je to záruka,že vše co slibuji taky cestou uvidíme.Pěkná účast turistů jim na oplátku nepřidělala vrásky a ve zdraví s dobrou náladou všichni došli do cíle.Tak ostatní neváhejte a příští jejich akci si nenechte ujít.Olga a spol.

Tomáš Kudělka
13. 10. 2023 13:14

K akci Babky. Bylo to jedním slovem pompézní !!!
Ke komentáři Slávka o "nejslabší kytaristovi" bych rád podotkl: "Slavku nikdo nezahraje píseň Cirkus Šalivary jako ty" ! :-) Jsi borec a já ti za zorganizování této nadmíru povedené akcie tisíckráte děkuji.

Milan Mikuš
09. 10. 2023 18:31

Děkuji Igorovi a Mirkovi za poskytnutí aut na Údolí Moravice a Weisshuhnův kanál. Doufám, že se sobotní procházka líbila. Milan

Roman
05. 10. 2023 22:04

Milí přátelé.
Byl jsem ve Slovinsku a pak ještě na Slovensku. Velmi se mi líbilo tam i tam.
Díky Martině a Milanovi jsem měl možnost i se svou ženou nahlédnout do Triglavského národního parku, navnímat okolí Bohinjského jezera a dobře se najíst.. Děkuji vám.
Díky Slávkovi jsem pak mohl relaxovat a vyčistit si hlavu v Západních Tatrách. Jsou moc krásné a nádherně barevné. Pokud však narazíte na popadané stromy z polomů, máte možnost je překonat nebo se vrátit. My jsme se nevrátili. Krev zaschne a jizvy se zahojí. Pokud jsou spoluturisté dobří a veselí lidé a správce chaty je k vám jako starý kamarád, pak se cítíte na 100x lépe než v hotelu s vlastní postelí, koupelnou a záchodem.
Slovince mám rád. Slováky mám rád. A zdá se u nich být vše v pořádku. Pojedu tam zas. O co větší jsem měl radost, když po návratu jsem se dověděl, že většina Slováků si zvolila správný smer. Chvála Bohu. Připíjím skvělou žinčicou ze Zázrivé: "Ať žije Slovinsko. Ať žije Slovensko a ať se mu daří“. I my se dočkáme. Roman

Radomír
02. 10. 2023 12:08

Červenec:
Slávek nám opět připravil výjimečnou akci. Na chatě Červenec jsem spal naposled před asi 35 lety. Úžasné místo, skvělý program a nezapomenutelný večírek. Moc děkuji, Slávku, a těším se na další Tvé akce. Radomír.

Horák František · f.horak@seznam.cz
13. 09. 2023 14:20

Slovinsko co napsat prostě super Marta a Franta Horákovi

Ivana Klimčíková
11. 09. 2023 20:27

Také se přidávám ke spokojeným účastníkům zájezdu. Za ten týden jsme si užili velkou porci přírodních krás, na túrách si dali do těla, a to vše s prima partou lidí. Děkuji Martině a Milanovi za jejich úsilí, nechali jste na tom hodiny a hodiny práce. Stálo to za to!

Danka Včíslová
11. 09. 2023 12:53

Moc děkujeme za úžasný zájezd do Slovinska. Byli jsme nadšení z každého dne,vše bylo moc super od počasí přes přípravu tras až po ubytování a fajn spolucestujici.Tak zase příště. Danka a Libor.

Alena
10. 09. 2023 20:05

Děkujeme za možnost se zúčastnit zájezdu do Slovinska. Byl to krásný týden s nádherným počasích, pestrým programem i zázemím. Děkujeme za výbornou organizaci Martince a Milanovi. 2x Alča + Igi

Radomír
10. 09. 2023 15:23

Slovinsko – pěkný zájezd, komfortní ubytování a chutná strava. Škoda těch dvou promarněných dnů v buse. Preferoval bych (a nejenom já) noční přejezdy. Děkuji organizátorům, že snídani domluvili na 7hod a vyráželo se v rozumném čase. Radomír.

Vlasta Nedomová
10. 09. 2023 09:42

Hezké nedělní dopoledne, děkujeme za krásný týden ve Slovinsku. Vlasta+Ivo+Amynka

Martina Fiedlerová
20. 08. 2023 12:04

Děkuji Slávkovi za nápad na pěkný výlet do okolí Mostů u Jablůnkova. Historické i přírodní památky, které jsme neznali, nenáročná procházka s krásnými výhledy. Bylo to super!

Ivana Klimčíková
23. 07. 2023 20:02

Cyklovýlet se opravdu vydařil, krásná trasa s místy, kudy jsme mnozí jeli poprvé, ideální počasí, prima osazenstvo i dobrá nálada. díky, Milane

Milan K.
23. 07. 2023 10:52

Cyklovýlet na Olšovec byl fantastický !!! Díky všem, kteří s námi jeli

Olga Hudáková a spol.
09. 07. 2023 21:15

Další vydařený zájezd turistů do Lužických hor.Pěší pochody trvající i několik dnů se stávají oblíbenými a proto byl autobus plně obsazen.Skvěle připravené mapy splnily touhy všem.Klenot severu,jak se říká Lužickým horám byly prošpikované mnoha trasami s kouzelnými výhledy.Milovníci přírody si užívali skvostné přírody,kamenných soch,parků,rozhleden,kostelů i zřícenin.Nejvíce zaujal zámek i klášter Oybin.Díky jedinečné akustice se tam pořádají koncerty.Při jednom jsme si odpočinuli i my.Je třeba pochválit jak za vedení zájezdu Milana,tak účastníky zájezdu za dochvilnost.Taky tahouny starší sekce turistů-Jirku a Františka.Došlo i na večírek ke konci zájezdu.Slávek nás svým vystoupením dokázal zvednout ze židlí -díky Ti.Poslední dík patří řidiči nejen za bezpečnou jízdu,ale i velké zásoby tekutin různých značek.Tak někdy příště ahoj.

Karel Mikuš
09. 07. 2023 10:21

Ahoj. Nevím, co bych dodal, Ivo to napsal výstižně...Super akce s KČT. Jedinou chybičku to ale mělo - trvalo to strašně krátce a uteklo těch pár dní jako voda :-) Těším se na další společné akce.